Nasiona feminizowane automaty indoor
1 vote, 5.00 avg. rating (87% score)

Nasiona feminizowane (5)Starsze pokolenie pamiętające słynny wysyp „dzieci kwiatów” doskonale zdaje sobie sprawę z najróżniejszych – zarówno tych dobrych, jak i trochę gorszych właściwości palenia marihuany. Młodzi coraz częściej prowadzą dyskusję, która kończy się na jednym podstawowym pytaniu: Dlaczego zakazywać palenia trawki?

Oczywiście, nasiona feminizowane i cały osprzęt do hodowli można dziś bez najmniejszych problemów kupić w internecie. Nikt nie zapyta nas przy okazji o cel zakupu i zakłada się, że nikt z kupujących nie złamie prawa siejąc zakupione nasiona pod lampami, które kupił w tym samym sklepie.

Mimo zabawnej sytuacji prawnej z nasionami, nadal posiadanie, sprzedaż i hodowla marihuany jest w naszym kraju nielegalna i swoją drogą karana całkiem wysoką karą bezwzględnego pozbawienia wolności. Czy zatem młodzi ludzie mają rację?

Nie chciałbym teraz dyskutować na temat poglądów, niech każdy z nas posiada własne, najistotniejsze jest jednak to, że obecny stan prawny rodzi pewne sprzeczności – chociażby te z nasionami, które możemy kupić, ale w zasadzie nie wiadomo po co. Niezależnie od tego, po której stronie konfliktu stajemy warto pamiętać, że mimo wszystko dobrze byłoby, gdyby prawo zostało trochę poprawione.

Zobacz także nasze inne wpisy tematyczne:

Author:

Related Post

top