Kawiarnia z palarnią kawy
1 vote, 3.00 avg. rating (67% score)

Palarnia kawy (5)Czy budzisz się codziennie z myślą o filiżance pysznej, aromatycznej kawy, która postawi cię na nogi i sprawi, że początek dnia stanie się wyjątkowy? Uwielbiasz zapach kawy roznoszący się przy miejskich deptakach, gdzie tym czarnym trunkiem raczą się setki spragnionych kawowych doznań mieszkańców? A może jesteś kawowym koneserem i często eksperymentujesz z różnymi rodzajami kawy i jej podaniem? Jeśli na wszystkie powyższe pytania odpowiedziałeś TAK, to świetną wiadomością dla ciebie będzie dzień otwarty, jaki sprezentowały fanom kawy wszystkie światowe palarnie tego ziarna. Każda palarnia kawy, otworzy swoje drzwi przed ciekawymi koneserami, zdradzając wszystkie sekrety powstawania ich ulubionego napoju.

W Polsce funkcjonuje już kilkadziesiąt palarni kawy, więc nie zwlekaj, znajdź tobie najbliższą i zobacz w jaki sposób przygotowywana jest najwspanialsza na świecie kawa.
Największe skupisko palarni kawy znajduje się w okolicach Warszawy i to ten region nazywany jest „polskim zagłębiem kawowym”.

Zobacz także nasze inne wpisy tematyczne:

Author:

Related Post

top