Pizza z dowozem Bielsko Biała
1 vote, 5.00 avg. rating (87% score)

pizza-z-dowozem-bielsko-biala-1Jesteś głodny? A może nie masz czasu na zrobienie obiadu? Świetnie trafiłeś – pizza z dowozem Bielsko Biała zagwarantuje Ci wyśmienity posiłek.

Jesteśmy pewni, że w naszym menu każdy znajdzie coś dla siebie. Pieczemy prawdziwą włoską pizzę w specjalnych piecach. Wszystkie składniki są świeże. Ciasto nie jest mrożone a rozrabiane dopiero po zamówieniu.
Nasza pizzeria zajmuje się także większymi zamówieniami na przykład na imprezy okolicznościowe. W takim wypadku możesz złożyć wcześniej zamówienie określając ilość, rozmiar i typ pizzy oraz datę i miejsce imprezy.
Oferujemy dowóz na terenie całego Bielska. Jeżeli suma zamówienia jest wyższa niż 20 zł to za gwarantujemy darmowy dowóz! Za każdy kolejny kilometr poza granicami miasta dopłacasz tylko 1,55 zł. Pamiętaj! Naszym atutem jest gwarancja szybkiej dostawy. Nigdzie indziej nie dostaniesz tak szybko pizzy jak u nas.
Sprawdź szczegółowe menu oraz numer telefoniczny, pod który należy dzwonić aby złożyć zamówienie, na stronie: Pizza z dowozem Bielsko Biała.

Zobacz także nasze inne wpisy tematyczne:

Author:

Related Post

top