Przyszłościowe zajęcie
1 vote, 3.00 avg. rating (67% score)

nieruchomosci (25)Jednym z najbardziej prężnie rozwijających się kierunków jest nie bez powodu architektura. Dziedzina życia dosyć rozległa i interesująca coraz większe grono potencjalnych przyszłych pracowników działających w tym fachu. Z czym związane jest takie zainteresowanie i dlaczego w dzisiejszych czasach architektura jest na czasie?
Przede wszystkim, architekci są potrzebni zawsze. O ile w innych zawodach możemy mówić o pewnej sezonowości pracy, czasem natężeniu w danym okresie o tyle w architekturze zawsze mamy coś, co będzie naszym zadaniem do projektowania. Poza tym, mówimy tutaj o zawodzie dobrze płatnym, nieco elitarnym a to zawsze przyciąga tłumy śmiałków. Co prawda mówimy tutaj także o pewnych zastrzeżeniach, bowiem nie każdy nada się na taki kierunek studiów. Warto jednak spróbować? Warto, tak uważa większość śmiałków.
Czym powinien się charakteryzować architekt? Przede wszystkim wyobraźnią przestrzenną, dobrym rysunkiem technicznym i tym w programach projektowych oraz wizją. To często ona determinuje zarobki i naszą obecną pozycję.

Zobacz także nasze inne wpisy tematyczne:

Author:

Related Post

top